Dom na sprzedaż Zebrzydowice, Kończyce Małe

5 pokoi
160.00 m²
2 312,50 zł/m2
DUT-DS-163

370 000 zł

Dom na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty DUT-DS-163
Powierzchnia 160,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 950 m²
Liczba pokoi 5
Liczba sypialni 5
Rodzaj domu dom jednorodzinny
Technologia budowlana cegła, pustak
Wymiary działki 21*91*25*85 m
Garaż w budynku
Okna PCV
Instalacje nie wymienione
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki pochyła
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu blacha
Stan budynku do remontu
Podpiwniczenie częściowo podpiwniczony
Ogrodzenie działki brak
Rok budowy 1978
Gaz jest
Woda ciepła z pieca CO
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie gazowe
Odległość do komunikacji publicznej [m] 900 m
Odl. do sklepu [m] 900 m
Odl. do szkoły [m] 1 200 m
Odl. do przedszkola [m] 1 600 m
Prąd jest
Kanalizacja miejska
Klucze tak
Wioleta Dutkiewicz

Wioleta Dutkiewicz

Prezes
Nr licencji: 29179

Napisz wiadomość 13 Ofert

Opis nieruchomości

Dom 160 m² z ogrodem 1950 m² - Twój pomysł na spokojne życie

• Dom 160 m² na dużej działce 1950 m²
• Blisko lasu, parku i stawu - cisza i zieleń
• Gotowy na remont i własną aranżację
• Ogrzewanie gazowe i kominek
• Garaż w bryle budynku

Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie. Wokół tylko śpiew ptaków i szum drzew. Takie chwile czekają na Pana/Panią w tym domu.

Ten dom ma 160 m² i stoi na dużej działce 1950 m². To idealne miejsce, żeby uciec od zgiełku miasta. Ma potencjał na 5 lub 6 pokoi, więc każdy znajdzie tu swoją przestrzeń.

Budynek z 1978 roku to solidna konstrukcja. Ściany z cegły i pustaka. Dach pokryty jest blachą, okna są już plastikowe. Dom jest częściowo podpiwniczony, więc ma Pan/Pani dodatkowe miejsce do przechowywania.